U bent hier

Beaulieu 2017 - Kunst in het kasteel

Cultuurliefhebbers uit de hele provincie en de Machelse bevolking worden in contact gebracht met een uniek stuk Brabants erfgoed én laat hen proeven van wat de hedendaagse Vlaamse kunst te bieden heeft.

Met 'Beaulieu 2017' organiseert de gemeente Machelen een prestigieuze kunsttentoonstelling in één van Vlaanderens mooiste barokkastelen. Van 3 tot 26 maart kan je het werk van nationaal en internationaal gereputeerde kunstenaars bewonderen in en rond het kasteel Beaulieu. Het is meteen de eerste keer sinds de restauratie dat het kasteel wordt opengesteld voor een groot evenement.

De opbrengst van de tentoonstelling gaat naar de MS-kliniek in Melsbroek. De tentoonstelling zal vier weken lang op woensdag, zaterdag en zondag vrij toegankelijk zijn voor het publiek.

Bekijk het bericht op de redactie.be: Kasteel Beaulieu in Machelen is gerestaureerd.  

 

Iedereen is hartelijk welkom in het recent gerestaureerde kasteel om de prachtige selectie van hedendaagse Vlaamse kunstenaars te bewonderen.

 

Rondleidingen:

Er zullen voor verschillende doelgroepen rondleidingen en  voordrachten gegeven worden, zowel rond de kunst als de historiek van het kasteel. 

 

Meer informatie op www.beaulieu2017.be

 

Deelnemende kunstenaars:

Schilderkunst
Ulrike Bolenz www.ulrike.bolenz.de
Ine Lammers www.inelammers.com
Hans Vandekerckhove www.hansvandekerckhove.be
Guido Verhaege
Sidnei tendler www.tendlercontempo.com
Hans Bruyneel www.hansbruyneel.be
Deborah Nyst

Tekening
Inge Heremans www.ilahcordelia.com

Keramiek
Ann Van Hoey www.annvanhoey-ceramics.be

Beeldhouwwerk
Maarten Ceulemans www.maartenceulemans.be
Jan Desmarets www.jandesmarets.com
Dany Tulkens www.danytulkens.com
Hilde Van de Walle www.hildevandewalle.be
Bie Garcet www.biegarcet.com
Lieven d'Haese

Lichtkunst
Haute cuisine www.haute-cuisine.be
Tom Dekyvere www.tomdekyvere.be

 

Openingsuren:

Beaulieu 2017 loopt van 4 tot en met 25 maart 2017.

Open op woensdag, zaterdag en zondag van 14 u. tot 20 u.

Toegang gratis

 

Adres:

Kasteel Beaulieu

Pieter Schroonsstraat 90 - 1830 Machelen

beaulieu2017@machelen.be

 

Kasteel Beaulieu

Kasteel Beaulieu, Woluwelaan 100, 1830 Machelen

03/03/2017 tot 26/03/2017
Woluwelaan
100
1830 Machelen

Archieftento